Richard Fremund (1928 - 1969)

Narodil se v roce 1928 Praze. V letech 1945-1949 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Vratislava Nechleby a Vladimíra Pukla a poté v letech 1951 až 1954 na divadelní fakultě Akademie múzických umění u Františka Tröstera. Byl členem skupiny Křižovatka, skupiny Máj a sdružení SČUG Hollar.

Fremund Richard (1928 - 1969) : Bez názvu

Bez názvu

lept, 1955, 24,7 x 32,4 cm, dole přípis -Drahému Otíkovi na Vánoce 1955 věnuje Richard Fremund

Vyvolávací cena 4 800 Kč

Číslo položky: 20

Fremund Richard (1928 - 1969) : Milenci

Milenci

lept s akvatintou, 1955, 22,2 x 33,5 cm, sign. PD Rich. Fremund 55, LD Otíkovi

Vyvolávací cena 5 800 Kč

Číslo položky: 21

Fremund Richard (1928 - 1969) : Zrození Venuše a Jonáš

Zrození Venuše a Jonáš

litografie s podtiskem, 1963, 44,3 x 63,6 cm, značeno vlevo dole 38/50, signováno vpravo dole Fremund 63.

Vyvolávací cena 2 900 Kč

Číslo položky: 199

Fremund Richard (1928 - 1969) : Paris Pont - Neuf

Paris Pont - Neuf

monotyp, 40. léta?, 10,3 x 14,5 cm, sign. vpravo nahoře Fremund, paspartováno

Vyvolávací cena 4 500 Kč

Číslo položky: 473

Milenci

lept, 1961, 30,3 x 8,8 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 46/50.

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1394