Jiří Voháňka (1956)

Jiří Voháňka se profesionálně malířství věnuje od roku 1989, tedy již 23 let. Za tu dobu vytvořil bezpočet obrazů, z nichž mnohé skončily v soukromých sbírkách také v zahraničí, například v USA, Austrálii, Německu, Rakousku nebo Francii. Jiří Voháňka se malířství začal věnovat pod vedením svého otce Jiřího Voháňky staršího (1934 - 1986). Ten byl v regionu uznávaným umělcem a prošel školením u akademického malíře Jana Jůzla (1905 - 1976)

Voháňka Jiří (1956) : Horní Sázava

Horní Sázava

olej na sololitu, 84,5 x 49 cm, sign. a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1507 Poslední dražitel: zatím nedraženo

Voháňka Jiří (1956) : Potok Bělá

Potok Bělá

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1508 Poslední dražitel: zatím nedraženo