Jaroslav Šerých (1928 - 2014)

studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovského, spoluzakladatel skupiny M 57, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy;

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : bibliofilie

bibliofilie

V. Colonna, M. Buanorroti - Sonety. Dvě mědirytiny Jaroslava Šerých. Nakl. Nibivu 2005, výtisk 53/100

Vyvolávací cena 3 400 Kč

Číslo položky: 129

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Masky

Masky

bar. lept, 1974, 29,5 x 24,5 cm, sign. vpravo dole J. Šerých 74, vlevo dole 18/55

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 755

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Snímání z kříže

Snímání z kříže

bar. lept, 1966, 48,5 x 34 cm, sign. uprostřed dole J Šerých 66, vlevo dole

Vyvolávací cena 2 000 Kč

Číslo položky: 756

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Pamětní list

Pamětní list

1988, bar. lept, 15,7 x 10,3 cm sign. dole uprostřed

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1319

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Postava

Postava

bar. litografie, 21 x 15 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1334

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Herodiana

Herodiana

bar. litografie, 21,5 x 14 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole, pasp. + sklo

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1335

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Akt

Akt

bar. litografie, 33 x 23 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 71/100, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1483