Michal Singer (1959)

Autodidakt Michal Singer je absolvent Filozofické fakulty UK. V počátcích byl ovlivněn Pavlem Brázdou. V roce 1990 spoluzaložil kulturně politický týdeník Respekt, patří do okruhu umělců Revolver Revue. Samostatné výstavy (výběr): 1999 - Yellow Hand, Riga, Městská galerie; 2010 - Kresby, malby, koláže, Brusel, Prague House; 2013 – Argonautic, Cork, Cork Vision Centre Ocenění (výběr): 2003 – Stipendijní pobyt ve Vídni, KulturKontakt Austria; 2008 - První českoněmecké sympozium umělců na Šumavě; 2008 - Nominován Národní galerií na cenu pro nejlepšího umělce Evropy (Sovereign European Art Prize)

Singer Michal (1959) : Touha

Touha

Polychromované dřevo, 1997, 56 x 34 x 12 cm, sign. dole

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Prodáno za 25 000
Dražba ukončena 27.03.2019, 20:15 h

Číslo položky: 1620

Singer Michal (1959) : Rudovous (Bůh na chodníku)

Rudovous (Bůh na chodníku)

olej na plátně, 101 x 85 cm, signováno, rámováno, na rubu popsáno

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Prodáno za 27 000
Dražba ukončena 27.03.2019, 20:23 h

Číslo položky: 1621