R. Kremličky Soubor

Soubor R. Kremličky  : Dívky

Dívky

litografie z let 1918 - 1922, 16 litografií (původně 17, jedna chybí) různých formátů v jednotlivých paspartách, 55 x 43 cm. Nesignováno, předmluva V. Nezvala. Vydala Umělecká beseda v Praze, v červnu 1936 ve 40 čísl. výtiscích, tento č. 25. Obal poškozen.

Vyvolávací cena 10 000 Kč

Číslo položky: 1628