Bohumil Žemlička (1938)

Studoval na grafické škole Josefa Hollara, v letech 1958--1963 pak i na Akademii výtvarných umění u profesora Karla Součka. Cestoval s Černým divadlem Jiřího Srnce (jeden z ansámblů tehdejšího Divadla Na zábradlí) jako jevištní výtvarník - scénograf. Vystavoval na pražských salónech v letech 1967 a 1969, v poslední době pak například v roce 2004 na Art Prague (3. veletrh současného umění / 3th International Contemporary Art Fair).

Žemlička Bohumil (1938) : Harlekýn a Kolombína

Harlekýn a Kolombína

olej na plátně, 1996, 60 x 50 cm, popis, dat a signováno uprostřed dole, olištováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 8 500
Dražba ukončena 28.03.2019, 22:17 h

Číslo položky: 1697