Jiří Brázda (1952)

Studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze (profesor Jiří Mikula, Zdeněk Sklenář). Jiří Brázda se věnuje kresbě, malbě a grafice, při jejichž tvorbě používá různých kombinovaných technik. Je rovněž tvůrcem exlibris. V tomto oboru získal četná ocenění doma i v zahraničí. Uspořádal řadu samostatných výstav a účastnil se mnoha výstav kolektivních. Poslední autorská výstava se uskutečnila roku 2007 v Nové výstavní síni v Chrudimi.

Brázda Jiří (1952) : Hodina hudby

Hodina hudby

suchá jehla s akvatintou, 1995, 27,8 x 19,7 cm, sign. dole uprostřed a značeno 86/130

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 14.10.2019, 20:18 h

Číslo položky: 1737

Brázda Jiří (1952) : Bez názvu

Bez názvu

suchá jehla s akvatintou, 2008, 27,8 x 20,7 cm, sign. dole uprostřed a značeno 40/100

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 10.02.2020, 20:38 h

Číslo položky: 1936

Brázda Jiří (1952) : Edice Duo

Edice Duo

2004, 2x bar. lept, 35,3 x 24,7 cm, obě sign., č. 21/100

Vyvolávací cena 800 Kč
Dražba ukončena 25.05.2021, 19:20 h

Číslo položky: 2669