Jan Saudek (1935)

český fotograf a malíř školení: Státní grafická škola, Praha dílo: aranžované kolorované fotografie, specifická poetika, lidská postava, zabývá se lidskými vztahy, koloběhem života galerie: např. Centre Pompidou v Paříži, The Art Institute v Chicagu nebo Museum of Fine Arts v Bostonu výstavy: poslední autorská výstava se uskutečnila v roce 2008 v Royal Palace v Miláně

Saudek Jan (1935) : 120 km/h

120 km/h

původní bar. fotografie, 1975, 23 x 28 cm, popsáno November 1985, na rubu kartonu na kterém je fotografie přichycena je razítko schvalovací komise.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 22 000
Dražba ukončena 10.11.2022, 19:48 h

Číslo položky: 3446

Saudek Jan (1935) : Na cestě

Na cestě

původní barevná fotografie, 1961, 24 x 19 cm, nesignována. Okraj na několika místech poškozen.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 20 000
Dražba ukončena 10.11.2022, 19:50 h

Číslo položky: 3447

Saudek Jan (1935) : Ležící akt

Ležící akt

původní fotografie, 17,4 x 22,8 cm, popsáno na kraji, na rubu kartonu, na kterém je fotka přichycena razítko schvalovací komise.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Prodáno za 22 000
Dražba ukončena 10.11.2022, 19:55 h

Číslo položky: 3448

Saudek Jan (1935) : Hey Joe!

Hey Joe!

původní bar. fotografie, 38 x 29 cm, signováno autorem vpravo dole Jan Saudek. Dva lehké škrábance viz foto.

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Prodáno za 46 000
Dražba ukončena 10.11.2022, 20:03 h

Číslo položky: 3449