Eva Mansfeldová (1950 - 2016)

Je absolventka Akademie výtvarných umění v Praze v roce 1975 v ateliéru prof. Aloise Fišárka. Ve své profesionální výtvarné činnosti se věnuje malbě a kresbě. Vyvinula vlastní technologii aplikace tempery, akrylu a kovových barviv na papíře. Uspořádala řadu samostatných výstav a zúčastnila se nespočtu kolektivních výstav jak doma tak i v zahraničí. Svými díly je zastoupena jak ve státních tak i v soukromých sbírkách, např. v Hong Kongu, Německu, Švýcarsku, USA a Velké Británii.

Mansfeldová Eva (1950 - 2016) : Geometrická abstrakce

Geometrická abstrakce

reliéfní kresba, 1994, 62 x 45 cm, sign. vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Dražba ukončena 11.02.2020, 21:23 h

Číslo položky: 2001

Mansfeldová Eva (1950 - 2016) : Siločáry

Siločáry

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Dražba ukončena 11.02.2020, 21:25 h

Číslo položky: 2002