Václav Křížek (1910 - 1981)

Studoval ve večerních kurzech u J.Bendy a  F.Tichého na UMPRUM v Praze (1939-1945), Rottovu školu kreslení  a soukromě u V.Špály a V.Sychry. V letech 1961-1970 byl ředitelem Střední odborné školy výtvarné v Praze.

Křížek Václav (1910 - 1981) : Bretaň

Bretaň

tempera s pastelem, 40. léta, 50 x 20,3 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Prodáno za 13 000
Dražba ukončena 27.05.2020, 17:55 h

Číslo položky: 2159