František Čihák (1907 - ?)

Původně se vyučil litografem, dále studoval na pražské Akademii výtvarných umění u Vratislava Nechleby. Věnoval se žánrovým motivům, figurálním kompozicím i krajinám. Zúčastnil se několika samostatných výstav (např. v roce 1944 v Melantrichu), dále se účastnil výstav pořádaných Jednotou umělců výtvarných (např. v roce 1946 na členské výstavě v Praze).

Čihák František (1907 - ?) : Kavárna

Kavárna

1944, bar. litografie, 27 x 35 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 700
Dražba ukončena 02.02.2021, 18:10 h

Číslo položky: 2470