Karel Vysušil (1926 - 2014)

studoval Školu dekorativního umění a Akademii výtvarných umění v Praze pod vedením prof. Otakara Nejedlého a Karla Mináře. Již od roku 1952 je členem SČUG Hollar a Asociace volné grafiky. V 60. letech byl spoluzakladatelem uměleckých skupin G7(John,Šimotová,Balcar,Karásek,Hadlač,Sovák,Vysušil),
LG 5 (Týfa,Králík,J.Novák,Sklenář,Vysušil) a Máj.

Vysušil Karel (1926 - 2014) : Abstrakce

Abstrakce

Koláž + kom. technika, 1993, 100 x 70 cm, sign. vpravo nahoře K Vysušil 93, rám.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 4 800
Dražba ukončena 22.11.2017, 20:33 h

Číslo položky: 1150

Abstrakce

koláž + komb. technika, 100 x 70 cm, 1994, sign. vpravo dole K. Vysušil 94, rám.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 4 500
Dražba ukončena 22.11.2017, 20:35 h

Číslo položky: 1151

Vysušil Karel (1926 - 2014) : Pomník minulosti

Pomník minulosti

bar. litografie, 1989, 64,7 x 48,5 cm, sign. uprostřed dole, vlevo dole značeno 34/35, v kamani 18.11. 1981, rámováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Prodáno za 3 500
Dražba ukončena 28.03.2019, 20:40 h

Číslo položky: 1680

Vysušil Karel (1926 - 2014) : Fantom XX.

Fantom XX.

bar. litografie,  64,3 x 47,5 cm, sign. uprostřed dole, značeno vlevo dole 5/50, rámováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Prodáno za 3 500
Dražba ukončena 28.03.2019, 20:45 h

Číslo položky: 1681

Vysušil Karel (1926 - 2014) : Hlava

Hlava

1973, bar. litografie, 40 x 30 cm, sign. a značeno dole uprotstřed

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 07.10.2020, 22:25 h

Číslo položky: 2441

Vysušil Karel (1926 - 2014) : Medúzy

Medúzy

komb. technika - kresba s koláží, 1983, 22,6 x 15 cm, signováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 14.11.2023, 21:42 h

Číslo položky: 3972