Karel Benetka (1938)

Benetka publikuje kreslený humor již od roku 1968, zejména v časopisech (MY, Květy, Vlasta, Interpress, Ahoj, Křížem krážem, Svět ženy aj). Známý je také svoji tvorbou pro děti – omalovánky, básničky a kresby zvláště pro časopis Klokánek a Pastelka. Absolvoval SOŠV Hollarova v Praze a poté Soukromá studia malířství a sochařství (Vraštil; Nedvěd; Koukolský; Pangrác). Pravidelně podporuje svými obrazy konto Bariéry.

Benetka Karel (1938) : Klub abstinentů

Klub abstinentů

serigrafie, 16,3 x 31,4 cm, sign. vlevo dole, značeno 54/120, vpravo dole název

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 100
Dražba ukončena 25.10.2021, 18:25 h

Číslo položky: 2828