Jaroslav Šnobl (1884 - ?)

Malíř v Praze,v letech 1904-1910
studoval na pražské Akademii,po absolvování přípravné školy 1904-1907 navštěvoval speciálku profesora Františka Ženíška.Účastnil se
výstav Jednoty umělců výtvarných,většinou publiku prezentoval své portréty,avšak věnoval se také žánru aktu.Uplatňoval akademicky hladkou,do detailu propracovanou malbu.

Šnobl Jaroslav (1884 - ?) : Pražské nároží

Pražské nároží

akvarel, 1923, 34 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 27.10.2021, 19:45 h

Číslo položky: 2958