Lörinc Farkas - Csallókozi (1898 - 1993)

významný maďarský malíř. Studoval Budapešťskou akademii umění MKE - prof. Pál Szinyei Merse. Poté studoval na akademii v Baia Mare pod vedením malířů Ferenczy Károly, Imre Révész and Tivadar Zemplényi. Rovněž žil v Paříži, kde navštěvoval  malířskou školu Académie Julian.

Farkas - Csallókozi Lörinc (1898 - 1993) : Na trhu

Na trhu

olej na desce, 40 x 50 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis, rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 3 000
Dražba ukončena 10.11.2022, 22:20 h

Číslo položky: 3477