Josef Sudek (1896 - 1976)

Josef Sudek byl významný a slavný český fotograf pražských motivů, ateliérových aranžmá, zátiší, reportáže, krajiny i reklamy.

Sudek Josef (1896 - 1976) : Bez názvu

Bez názvu

původní zvětšenina, 29,8 x 24 cm, na rubu tužkou přípis "O. Janečkovi k narozeninám Sudek". Z pozůstalosti malíře O. Janečka

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 26 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 18:51 h

Číslo položky: 561

Bez názvu

původní, mnohokráte publikovaná zvětšenina, 39,8 x 29,9 cm, nesign., z pozůstalosti malíře O. Janečka.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 22 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 18:56 h

Číslo položky: 562

Sudek Josef (1896 - 1976) : Černošská maska

Černošská maska

původní zvětšenina, 39,2 x 28,4 cm, nesignováno, na rubu číslo 192, z pozůstalosti malíře O. Janečka. Na rubu  Sudek, číslo 192 a popis černošská maska. V rozích poškozená + dirky od připínáčků.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 32 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 18:58 h

Číslo položky: 563

Sudek Josef (1896 - 1976) : Černošské masky

Černošské masky

původní zvětšenina, 1932, 39,3 x 29,4 cm, na rubu podpis J. Sudek Praha III., Újezd 28, Černošské masky (braun), 1932 + razítko FOTO SUDEK, z pozůstalosti malíře O.Janečka, rohy poškozeny.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 30 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 19:00 h

Číslo položky: 564

Sudek Josef (1896 - 1976) : Křížová klenba

Křížová klenba

orig. fotografie nalep na kartonu a sign. na kartonu vpravo dole Sudek. 22,2 x 28,2 cm. Na spodním okraji dvě drobná škrábnutí. Z pozůstalosti J. Kristoforiho

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Prodáno za 18 000
Dražba ukončena 21.11.2017, 21:10 h

Číslo položky: 1091