Martin Velíšek (1963)

je český výtvarník, který se zabývá sklem, malbou na plátno, animovaným filmem, obaly knih a CD, fotografií, sochařstvím a interiéry. Spolupracuje se skupinou Už jsme doma a spolupracoval na filmech Fimfárum Jana Wericha a Fimfárum 2, za které získal České lvy za nejlepší výtvarné řešení a nejlepší výtvarný počin. Je také autorem osobité výtvarné výzdoby známé žižkovské hospody U vystřelenýho oka.

Velíšek Martin (1963) : Píseň o Zuzaně

Píseň o Zuzaně

komb. technika, 1999, 49 x 34,7 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 10 000
Dražba ukončena 09.11.2022, 22:10 h

Číslo položky: 3416