Roman Franta (1962)

je absolvent AVU (1997), ateliérů Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Studoval také na na San Francisco Art Institute. Od 90. let byl asistentem v malířském ateliéru Michaela Rittsteina na AVU.

Franta Roman (1962) : Z - Č. B

Z - Č. B

olej, 1997, 50,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, na rubu signováno a popsáno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Prodáno za 26 000
Dražba ukončena 10.11.2022, 20:05 h

Číslo položky: 3450