Tomáš Bím (1946)

Bím Tomáš (1946) : Po tréningu I.

Po tréningu I.

bar. litografie, 22 x 17 cm, sign. uprostřed dole 30/105 Tomáš Bím

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 173

Bím Tomáš (1946) : Na antuce

Na antuce

bar. lito, 22 x 17 cm, sign. uprostřed dole 30/100, Tomáš Bím

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 174

Bím Tomáš (1946) : Po tréningu II.

Po tréningu II.

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 175

Bím Tomáš (1946) : Měsíc nad kurtem

Měsíc nad kurtem

bar. litografie 22 x 17 cm, sign. uprostřed dole 30/105 Tomáš Bím

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 176

Bím Tomáš (1946) : Obsluhoval jsem anglického krále

Obsluhoval jsem anglického krále

2x bar. litografie, 2004, 29,2 x 17,5 cm, sign. uprostřed dole, 33/65 Tomáš Bím, náklad 65 ks

Vyvolávací cena 2 900 Kč

Číslo položky: 451

Bím Tomáš (1946) : Pramice

Pramice

bar. litografie, 2005, 37,5 x 48,5 cm, sign. uprostřed dole 61/62 Tomáš Bím 05, rámováno

Vyvolávací cena 2 200 Kč

Číslo položky: 452

Bím Tomáš (1946) : Rezervé A.S.J.I. PETANQUE

Rezervé A.S.J.I. PETANQUE

bar. lito 2003, 45 x 35 cm, sign. uprostřed dole 6/65 Tomáš Bím 03

Vyvolávací cena 2 200 Kč

Číslo položky: 453

Bím Tomáš (1946) : Předměstí

Předměstí

bar. litografie, 1993, 12,8 x 8 cm, sign. uprostřed dole III./155, Bím 93, pasp. a sklo

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 812

Bím Tomáš (1946) : Na dvoře

Na dvoře

bar. litografie, 27 x 16,3, sign. vpravo dole Bím, vlevo dole 52/120

Vyvolávací cena 800 Kč

Číslo položky: 974

Bím Tomáš (1946) : Golfové hřiště

Golfové hřiště

bar. litografie, 65 x 48 cm, 1992, sign. uprostřed dole Tomáš Bím 92, 16/80, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč

Číslo položky: 975

Bím Tomáš (1946) : Bazén

Bazén

litografie, 21 x 11 cm, sign. uprostřed dole

Vyvolávací cena 400 Kč

Číslo položky: 1381

Bím Tomáš (1946) : Plnění balónu

Plnění balónu

bar. litografie, 65 x 49 cm, sign. a značeno uprostřed dole 10/80, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč

Číslo položky: 1520

Bím Tomáš (1946) : PF 1979

PF 1979

bar. litografie, 13 x 9 cm, sign. a rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1521

Bím Tomáš (1946) : Zátiší

Zátiší

bar. litografie, 1998, 13,3 x 9 cm, sign. a popsáno dole 43/100, pasparta

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1522

Bím Tomáš (1946) : Ohrada

Ohrada

bar. litografie, 37 x 25 cm, sign. vpravo dole, pasparta + sklo

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1523