Josef Jičínský (1905 - 1971)

Malíř podobizen, zátiší a figur. kompozic v Praze. Žák české techniky a poté v letech 1927 - 1933 žákem akademie výtvarných umění u prof. Nechleby.

Jičínský Josef (1905 - 1971) : Zátiší s lahví a ovocem

Zátiší s lahví a ovocem

olej na plátně, 1929, 73 x 53 cm, signováno pod rámem.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 10.11.2022, 21:40 h

Číslo položky: 3469