Josef Svoboda (1901 - 1945)

Malíř krajinář a grafik. Učil se tři roky u malíře E. Čiháka, absolvoval grafický kurz u Alexandra de Piana. Studijní cesty pořádal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii.

Svoboda Josef (1901 - 1945) : Pohled do krajiny

Pohled do krajiny

olej na plátně, 100 x 89 cm, signováno vlevo dole, masivní rám (oprýskané zlacení).

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 20 000
Dražba ukončena 10.11.2022, 22:45 h

Číslo položky: 3482