Hans Johann Wagner (1866 - 1940)

Rakouský malíř, který maloval hlavně motivy z Itálie a Holandska. Jeho nejčastějšími motivy bývají přístavy s plachetnicemi a malby z histrorických městských prostředí.

Wagner Hans Johann (1866 - 1940) : Plachetnice v holandském přístavu

Plachetnice v holandském přístavu

olej na plátně, 74 x 100 cm, signováno vlevo dole, masivní zdobený rám

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 10 000
Dražba ukončena 28.02.2023, 20:20 h

Číslo položky: 3586