Hans Massmann (1887 - 1973)

Massmann Hans (1887 - 1973) : Břízy u potoka

Břízy u potoka

kvaš, 38 x 40 cm, signováno vpravo dole, rám a pasparta poškozena

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 600
Dražba ukončena 28.02.2023, 22:20 h

Číslo položky: 3610