Vincent Plesnivý (1879 - 1944)

Studoval na pražské Akademii výtvarného umění, pak na mnichovské Akademii výtvarného umění u prof. Knirra, rok pobyl v Paříži. Pracoval na moravském Slovácku, kde vytvořil sytě barevné oleje a akvarely místního prostředí.

Plesnivý Vincent (1879 - 1944) : Stará žena v kožichu

Stará žena v kožichu

akvarel, 1912, 39 x 26 cm, signováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 800
Dražba ukončena 08.06.2023, 17:50 h

Číslo položky: 3732