Jiří Šorm (1957)

Vystudoval Střední průmyslovou školu grafickou v Praze a Akademii výtvarných umění v Praze, u profesora Františka Jiroutka. Pracuje v oborech malba, grafika, kresba, socha, porcelán a prostorové projekty do architektury. Svá díla vystavuje a je zastoupen v soukromých i veřejných galeriích a sbírkách všech kontinentů, vyjma Antarktidy. Je členem výtvarného spolku Mánes, Unie výtvarných umělců Olomoucka a občanského sdružení Checo Art.

Šorm Jiří (1957) : Od úsvitu do soumraku

Od úsvitu do soumraku

olej na desce, 2006, 58 x 89 cm, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 7 000
Dražba ukončena 08.06.2023, 19:28 h

Číslo položky: 3751

Šorm Jiří (1957) : Kořeny

Kořeny

olej na plátně, 2003, 126 x 106 cm, signováno vpravo dole, na rubu popsáno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Dražba ukončena 08.06.2023, 19:30 h

Číslo položky: 3752