soukromé studium, člen SČUG Hollar; malíř, grafik, básník, překladatel; studoval na ČVUT v Praze, malířsky se vzdělával soukromě; po roce 1915 se intenzivně věnoval vlastní básnické tvorbě a překladatelství; spolupracoval s nakladatelem J. Florianem ve Staré Říši na edici Dobré dílo
lept, zač. 50.let - 64, 29,6 x 24,7 cm, sign PD Reynek
Vyvolávací cena 24 000 Kč
Prodáno za 24 000 Kč
Dražba ukončena 02.10.2014, 16:55 h
Číslo položky: 97
suchá jehla, 1950, 20,9 x 15,6 cm, sign. PD Reynek
Vyvolávací cena 12 500 Kč
Prodáno za 28 500 Kč
Dražba ukončena 02.10.2014, 17:15 h
Číslo položky: 98
lept, 1950, 27,6 x 19,8 cm, sign PD Reynek
Vyvolávací cena 19 000 Kč
Prodáno za 32 000 Kč
Dražba ukončena 02.10.2014, 17:20 h
Číslo položky: 99
suchá jehla, 1958, 15,9 x 11,7 cm, sign. PD Reynek
Vyvolávací cena 10 500 Kč
Prodáno za 13 500 Kč
Dražba ukončena 02.10.2014, 17:13 h
Číslo položky: 100
suchá jehla, 1955-6, 21,7 x 16,4 cm, sign. PD Reynek
Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 50 000 Kč
Dražba ukončena 02.10.2014, 17:24 h
Číslo položky: 101
suchá jehla, zač. 50.let, 19,6 x 15,7 cm, sign. PD Reynek
Vyvolávací cena 12 500 Kč
Prodáno za 36 500 Kč
Dražba ukončena 02.10.2014, 17:41 h
Číslo položky: 102
suchá jehla kolorovaná monotypem, 1956, (pozdější otisk), 24,8 x 16 cm, vlevo dole 14/30, vpravo dole tisk D. Reynek, na rubu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena 2 200 Kč
Prodáno za 4 100 Kč
Dražba ukončena 26.05.2017, 16:50 h
Číslo položky: 911
suchá jehla, 1951, (pozdější otisk z původní desky), 24,8 x 16 cm, vlevo dole 5/20, vpravo dole tisk D. Reynek. Na rubu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena 1 800 Kč
Prodáno za 3 100 Kč
Dražba ukončena 26.05.2017, 16:55 h
Číslo položky: 912
Novotisk, suchá jehla 10,8 x 7,9 cm, z původní desky vytiskl syn autora D. Reynek.(značeno vpravo dole)
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 200 Kč
Dražba ukončena 27.03.2019, 19:55 h
Číslo položky: 1616
suchá jehla, novotisk z původní desky, 24,4 x 15,8 cm, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 100 Kč
Dražba ukončena 12.02.2020, 18:00 h
Číslo položky: 2021
2x pamětní list Spolku čs. bibliofilů se suchými jehlami 10,7 x 8,4 a 10,5 x 7,3 cm.nesign.
Petrkov, suchá jehla, 13,5 x 21,6 cm, nesign.
Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 2 100 Kč
Dražba ukončena 07.10.2020, 18:15 h
Číslo položky: 2391