Jindřich Ulrich (1950)

V letech 1965-69 studium na Střední umělecko-průmyslové škole v Praze, specializace užitá grafika. v letech 1969-77 propagační výtvarník. Od roku 1978 "na volné noze" jako malíř a ilustrátor. Inspiraci nachází v historii, zejména v 18. století. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách po celém světě.

Ulrich Jindřich (1950) : V Barokní paruce

V Barokní paruce

olej, 2014, 15 x 10 cm, sign vpravo dole, JU 14, na rubu popsáno autorem, rám

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Prodáno za 6 000
Dražba ukončena 22.11.2017, 19:10 h

Číslo položky: 1133