Muzika František (1900 - 1974)Larva

linoryt, 1946, 19 x 8 cm, sign. a popis dole, rámováno, vlevo nahoře natrženo

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1287
Dražba ukončena: 02.05.2018, 22:05 h