Bouda Cyril (1901 - 1984)Zátiší

litografie s podtiskem, 24,8 x 18,9 cm, sign. PD C.Bouda, LD - 161/200. UD slepotiskové razítko Hollar.

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 13
Dražba ukončena: 02.10.2014, 09:55 h