Suchánek Vladimír (1933)Touha

bar. litografie, 45,5 x 36,5 cm, sign. uprostřed dole, značeno vlevo dole, rám

Vyvolávací cena 5 500 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 1316
Dražba ukončena: 03.05.2018, 18:55 h