Tichý František (1896 - 1961)Dívka v oblaku

tužka, akvarel, 1954, 29,5 x 20,7 cm, sign. dole uprostřed, rámováno.

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 1353
Dražba ukončena: 03.05.2018, 20:55 h