ojej na plátně, 1985, 33,5 x 41,5 cm, sign. vpravo dole, na rubu popsáno a signováno + číslo katalogu 8523
Vyvolávací cena 72 000 Kč
Aktuální cena 72 000 Kč
Číslo položky: 1372
Dražba ukončena: 01.05.2018, 22:12 h