Janeček Ota (1919 - 1996)Samota

ojej na plátně, 1985, 33,5 x 41,5 cm, sign. vpravo dole, na rubu popsáno a signováno + číslo katalogu 8523

Vyvolávací cena 72 000 Kč
Aktuální cena 72 000 Kč

Číslo položky: 1372
Dražba ukončena: 01.05.2018, 22:12 h