Tichý František (1896 - 1961)Commedia dell´arte

tříbarevná suchá jehla, 1942, 29,6 x 39,2 cm, sign. UD Tichý 43, LD 437/500, soupis grafického díla F.T. č.64, rámováno

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 147
Dražba ukončena: 02.10.2014, 21:05 h