Tichý František (1896 - 1961)Kostel St. - Germainde la Gare v Paříži

lept, 1939, 23,3 x 15 cm, sign. UD Tichý 42, rámováno. Soupis graf. děl F.T. č.28

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 151
Dražba ukončena: 02.10.2014, 21:25 h