Bím Tomáš (1946)Po tréningu II.

bar. litografie, 22 x 17 cm, sign. uprostřed dole 30/105 Tomáš Bím

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 175
Dražba ukončena: 30.04.2015, 11:05 h