Bouda Cyril (1901 - 1984)Na honu

bar. litografie, 33,5 x 24,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 50/200, pasparta + sklo

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1384
Dražba ukončena: 12.11.2018, 17:50 h