bar. litografie, 33,5 x 24,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 50/200, pasparta + sklo
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
Číslo položky: 1384
Dražba ukončena: 12.11.2018, 17:50 h