Čepelák Ladislav (1924 - 2000)Řeka

suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign. dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč

Číslo položky: 1387
Dražba ukončena: 12.11.2018, 18:05 h