Hauska Otakar (1874 - 1926)Nádvoří zámku v Jindřichově Hradci

akvarel, 54,5 x 41 cm, sign. vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1399
Dražba ukončena: 12.11.2018, 19:05 h