Fremund Richard (1928 - 1969)Zrození Venuše a Jonáš

litografie s podtiskem, 1963, 44,3 x 63,6 cm, značeno vlevo dole 38/50, signováno vpravo dole Fremund 63.

Vyvolávací cena 2 900 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč

Číslo položky: 199
Dražba ukončena: 30.04.2015, 13:15 h