Janeček Ota (1919 - 1996)Muž s dýmkou

pastel, 1950, 38 x 47,5 cm, sign. vlevo dole O. Janeček 50, rámováno. Pravost potvrzena synem Ing. T. Janečkem, v soupisu díla č. 8111

Vyvolávací cena 29 000 Kč
Aktuální cena 29 000 Kč

Číslo položky: 207
Dražba ukončena: 30.04.2015, 13:45 h