temtera, 1994, 29,5 x 20,8 cm, sign. + datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena 2 900 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč
Číslo položky: 1586
Dražba ukončena: 27.03.2019, 17:25 h