Načeradský Jiří (1939 - 2014)Postava I.

temtera, 1994, 29,5 x 20,8 cm, sign. + datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 900 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč

Číslo položky: 1586
Dražba ukončena: 27.03.2019, 17:25 h