tempera, 1994, 29,5 x 21 cm, sign. a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena 2 900 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč
Číslo položky: 1587
Dražba ukončena: 27.03.2019, 17:30 h