Neznámý autor Caritas Romana

olej na plátně, 18. století, 103,5 x 138 cm, signatura nezjištěna, rám

Vyvolávací cena 35 000 Kč
Aktuální cena 35 000 Kč

Číslo položky: 1590
Dražba ukončena: 27.03.2019, 17:45 h