Panuška Jaroslav (1872 - 1958)Svět u Rožmberka

olej na překližce, 35,5 x 50 cm, sign. vlevo dole. Na rubu popsáno autorem. Pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 1603
Dražba ukončena: 27.03.2019, 18:50 h