Janeček Ota (1919 - 1996)Půlakt

tužka, pastel, 1985, 28,5 x 20 cm, sign. vpravo dole Ota Janeček 85, rámováno

Vyvolávací cena 14 500 Kč
Aktuální cena 14 500 Kč

Číslo položky: 212
Dražba ukončena: 30.04.2015, 14:10 h