Suchánek Vladimír (1933)K.H. Mácha - Máj

bar. litografie, 1996, 35 x 25 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole aut. tisk

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1634
Dražba ukončena: 27.03.2019, 21:25 h