suchá jehla, 1978, 21,5 x 16 cm, značeno vlevo dole 6/20, sign. vpravo dole Klápště 78
Vyvolávací cena 1 600 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč
Číslo položky: 230
Dražba ukončena: 30.04.2015, 15:35 h