Tichý František (1896 - 1961)Emblém pro film "Cirkus bude!"

kresba tužkou, 1954, 17 x 22 cm, sign. uprostřed dole Tichý 54, vpravo dole dedikace "Haničce K.", rámováno.

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 280
Dražba ukončena: 30.04.2015, 19:45 h