Filla Emil (1882 - 1953)Torso

suchá jehla, 1933, 30,8 x 22 cm, vlevo dole č. 15, sign. v desce E.F., a vpravo dole tužkou Emil Filla, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 310
Poslední dražitel: 113
Dražba ukončena: 05.11.2015, 10:20 h