Filla Emil (1882 - 1953)Žena

suchá jehla, 1933, 27,9 x 20 cm, vlevo dole č.15, vpravo dole sign. Emil Filla, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 311
Poslední dražitel: 113
Dražba ukončena: 05.11.2015, 10:25 h